Opłaty za obiady
Uwaga! Stawka za jeden obiad w tym roku szkolnym wynosi 5,00 zł.
Opłaty ustalone wnosi się bezgotówkowo na konto/stolowka.jpg)
19 8480 0004 2001 0070 7026 0001
Rozliczenie odbywa się w okresach miesięcznych, po zakończeniu danego miesiąca, za faktycznie zjedzone obiady.
Należność należy uregulować do 10 dnia kolejnego miesiąca
(np. opłata za obiady zjedzone w styczniu powinna zostać wniesiona do 10 lutego).
Należność za dany miesiąc stanowi iloczyn obowiązującej stawki dziennej oraz liczby faktycznie zjedzonych obiadów (np. 5x15).
Opłata za miesiąc grudzień wnoszona jest do 20 grudnia, na podstawie faktycznie zjedzonych oraz zadeklarowanych dni korzystania z obiadów w miesiącu grudniu.
W przypadku nieobecności dziecka rodzice (opiekunowie) zobowiązani są do zgłoszenia tego faktu do godziny 8:00 w danym dniu (do intendenta).
Tylko zgłoszone nieobecności skutkują odpisaniem obiadu.
Informację o kwocie do zapłaty za dany miesiąc rodzice mogą uzyskać telefonicznie u intendenta lub zostanie ona przekazana za pośrednictwem wychowawców klas.
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz miesiąc, np.:
„Jan Kowalski, kl. 2a – obiady styczeń”.
Kontakt do intendenta: tel. 41 260 57 25, tel. kom. 882 518 402