Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Certyfikaty i podziękowania dla buskiej PSP nr 2 im. Janusza Korczaka

7 września nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji dla dzieci i młodzieży, zorganizowanej przez Polski Komitet Olimpijski pod hasłem #BiegFairPlayPKOI z okazji Światowego Dnia Fair Play. Akcja ta ma na celu propagowanie idei fair play, najważniejszej idei w sporcie. Nasza szkoła włączyła się do organizacji, w ramach której odbył się bieg z udziałem uczniów naszej szkoły.

Uczniowie naszej szkoły podczas biegu

Za te nasze działania na ręce Pana Dyrektora otrzymaliśmy podziękowania od Polskiego Komitetu Olimpijskiego i propozycję dalszej współpracy w następnych latach.

Treść podziekowania i plakat od Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Również we wrześniu uczniowie z naszej szkoły pod opieką p. Agnieszki Mączyńskiej i pana Roberta Papaja włączyli się w 28 Ogólnopolską Akcję Sprzątania Świata - Polska pod hasłem „Myślę więc nie śmiecę”. Za te nasze działania otrzymaliśmy od Fundacji Nasza Ziemia certyfikat uczestnictwa i podziękowania za aktywny udział w tym wydarzeniu.

Certyfikat uczestnictwa w akcji Sprzątanie Świata

Bardzo cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły tak aktywnie i z wielką chęcią włączają się w różnorodne akcje na rzecz wspólnego dobra jakim jest nasza Ziemia. Dziękujemy!

Agnieszka Mączyńska, Lucyna Kozłowska, Robert Papaj