Tydzień z siatkówką

W dniach 7 i 8 lutego odbyły się zawody szkół podstawowych, klas VII-VIII gminy Busko-Zdrój w siatkówce. Reprezentacje dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wzięły udział w tych zmaganiach.

Zawody rozgrywane były do dwóch wygranych setów do 25 punktów.
Zarówno dziewczynki jak i chłopcy uplasowali się na III miejscu. Należy nadmienić, że w naszych drużynach znaleźli się młodsi uczniowie. Spisali się doskonale, zdobyli także cenne doświadczenia, które zaowocuje wynikami w przyszłości.

Skład drużyny dziewcząt: Czerw Weronika, Kobuz Michalina, Krawczyk, Ida, Mierzwa Kinga, Farmas Lena, Sokołowska Barbara, Majka Zuzanna, Suwara Julia, Marzec Julia, Kaleta Nina, Ziętal Sara, Drąg Nikola, Makedon Aleksandra

Trener Agnieszka Mączyńska

Skład drużyny chłopców: Paluch Paweł, Mierzwa Kacper, Kozar Mikołaj, Gil Michał, Paw Ksawery, Trzaska Marcel, Ciesielski Piotr, Drąg Daniel, Kulpińsi Antoni, Durnaś Jan, Trzcina Franciszek.

Trener Robert Papaj

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Autor: Agnieszka Mączyńska, Robert Papaj