Puzzlowa integracja w szkole

Dnia 29 stycznia 2024 r. w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Puzzli. Uczniowie klas 0 - III aktywnie włączyli się w obchody tego święta.
Hol szkolny stał się areną pełną radości, kreatywności i współpracy, gdy najmłodsi zabrali się do układania różnorodnych puzzli od prostej dwudziestoczteroelementowej układanki po bardziej skomplikowane modele.

Dzieci entuzjastycznie podjęły się zadania, które miało nie tylko dostarczyć im rozrywki, ale również podkreślić znaczenie wspólnego działania. Uczniowie rozwijali przy tym swoje umiejętności logicznego myślenia, doskonalili zdolności komunikacyjne oraz motorykę małą. To doświadczenie nie tylko sprzyjało edukacji, ale także budowało więzi między uczniami, wzmacniając przyjaźnie i kształtując umiejętność wspólnego rozwiązywania problemów. Dzieci z zerówki również włączyły się w akcję układania puzzli.
Międzynarodowy Dzień Puzzli to święto, które pozostanie w pamięci uczniów, jako czas radości, współpracy i beztroskiej zabawy w szkole.
Serdecznie dziękujemy wszystkim wychowawcom oraz nauczycielom wspomagającym, za pomoc przy organizacji wydarzenia.

Autor: Mały samorząd szkolny