• Odwiedziło nas: 822019

Dzień Dziecka na sportowo

Wszyscy uczniowie mieli niezapomnianą okazję uczestniczyć w turnieju zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.

Podczas wydarzenia młodsze klasy od pierwszej do trzeciej miały możliwość wzięcia udziału w różnorodnych zabawach ruchowych, które dostarczyły im mnóstwo radości i energii. Równocześnie, uczniowie klas 4-8 mieli szansę wykazać się swoimi umiejętnościami sportowymi, biorąc udział w turnieju piłki nożnej dla chłopców i siatkówki dla dziewcząt.

Na szczęście, pogoda dopisała tego dnia, a słońce pięknie świeciło.

Po zaciętej rywalizacji, zwycięzcami turnieju piłki nożnej klas IV-V okazali się chłopcy z klasy Va, w kategorii klas VI-VIII chłopcy z klasy VIIIb. W turnieju piłki siatkowej w kategorii klas IV-V dziewczyny z klasy Vc, a w kategorii klas VII-VIII zwycięstwo odniosły dziewczyny z klasy VIIIb. Determinacja i umiejętności zapewniły im zasłużone zwycięstwo, które przyniosło im wiele radości i dumy.

Turniej z okazji Dnia Dziecka okazał się nie tylko świetną okazją do rywalizacji sportowej, ale także do budowania więzi między uczniami i kultywowania zdrowego stylu życia. Wydarzenie to na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, którzy mieli okazję spędzić aktywnie i radośnie ten wyjątkowy dzień.

Autor: Nauczyciele wychowania fizycznego