Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Finał III Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej

15 maja w Zespole Szkół Informatycznych w Kielcach odbyło się podsumowanie III Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Ponad 100 zawodników, którzy awansowali do finału, czyli NAJLEPSI z NAJLEPSZYCH zmierzyło się w ostatnich szachowych partiach. Tempo gry 10 minut dla zawodnika na partię, system kojarzeń szwajcarski na dystansie 7 rund. Sędzią głównym zawodów była pani Anna Kot. Wśród uczestników był również obecny Vice Mistrz Polski – Maciej Krawiec.

Naszą Szkołę godnie reprezentowali:

• Adam Kowalski z klasy I b
  • Wojtek Partyka z klasy 6 b
  • Wiktor Anyż z klasy V a

Chłopcy odebrali z rąk organizatorów wspaniałe nagrody, puchary, statuetki i upominki ufundowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego oraz Wojewody Świętokrzyskiego.

Wszystkim uczestnikom Turniej gratulujemy sukcesu i zapraszamy do kolejnej edycji!!!

Serdecznie dziękujemy Rodzicom zawodników za pomoc i dowiezienie uczniów na miejsce Turnieju.

Autor: Wioletta Kumor