Wiosenny kiermasz dla Hospicjum

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Busku-Zdroju po raz kolejny włączyła się w akcję pomocy pensjonariuszom Hospicjum w Busku-Zdroju.

Z inicjatywy Dyrektora Hospicjum, Pana Jarosława Zatorskiego, zostały rozprowadzone ozdoby wielkanocne, zaś dzięki uprzejmości Dyrekcji naszej szkoły zorganizowany został „Kiermasz Słodkości”. Rodzice, uczniowie oraz nauczyciele przygotowali wypieki i desery, których sprzedaż cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nad organizacją i prawidłowym przebiegiem kiermaszu czuwali nieocenieni wolontariusze. Do puszki udało się zebrać 1000 zł. Swoją cegiełkę dołożył również Samorząd Uczniowski w wysokości 203 zł, zaś babcia jednej z wolontariuszek ofiarowała ręcznie haftowany obraz.

Podarunek wraz z zebraną kwotą zostały złożone na ręce Pana Dyrektora Hospicjum.

Autor: Anna Wilk, Magdalena Lechowska-Brych