• Odwiedziło nas: 1020255

Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Turniej Tenisa Stołowego w ramach II Turnieju Trzech Rakiet

W dniu 25 stycznia 2023 r. w Hali Sportowej „Bilcza” przy Szkole Podstawowej im. Piotra Ściegiennego w Bilczy odbyły się w ramach II Turnieju Trzech Rakiet rozgrywki tenisa stołowego.

II Turniej Trzech Rakiet i jednocześnie Turniej Tenisa Stołowego rozpoczął  Świętokrzyski Kurator Oświaty Pan Kazimierz Mądzik, który powitał zawodników i podkreślił znaczenie aktywności sportowej w życiu każdego człowieka.

W sportowych zmaganiach wzięło udział łącznie 101 zawodników w dwóch grupach wiekowych: uczniowie szkół ponadpodstawowych oraz nauczyciele i pracownicy szkół z województwa świętokrzyskiego. Rozgrywki prowadzone były w kategorii kobiet i mężczyzn. Wszyscy startujący zawodnicy zdobyli punkty do ogólnej klasyfikacji, która ma wyłonić Mistrza Trzech Rakiet.

Wyniki zawodów:

Gr. II PRACOWNICY