Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja

Nasza szkoła na podium Finału Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu

W dniu 24 listopada 2022 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w Finale Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu, rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Reprezentacja pod czujnym okiem Pani Agnieszki Mączyńskiej rywalizowała w sztafecie na dystansie 6x25 m stylem dowolnym. W finale wzięło udział 8 drużyn z całego województwa. Nasze dziewczyny dzielnie walczyły o podium z m.in. szkołami mistrzostwa sportowego, zajmując ostatecznie bardzo dobre trzecie miejsce.

Zawodniczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skład sztafety: Kuc Weronika, Sroka Ewa, Wilk Zuzanna, Cieślak Anna, Pyrz Zuzanna, Dziedzic Natalia, Ciślak Nikola.

Autor: Agnieszka Mączyńska