Wycieczka dzieci z Oddziału Przedszkolnego do ZOO „LEŚNE ZACISZE” w Lisowie

7 czerwca 2022 roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się na wycieczkę do ZOO „Leśne zacisze” w Lisowie.

Celem wyjazdu było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt żyjących w różnych regionach świata, zapoznanie z warunkami życia zwierząt żyjących w ZOO oraz kształtowanie umiejętności kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych i spędzania przyjemnie dnia.

Podczas wyjazdu była piękna pogoda, a dzieciom dopisywały dobre humory. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprawił, że wiadomości zdobyte podczas wycieczki na trwałe zapiszą się w pamięci dzieci.

Wyjazd okazał się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. W czasie wolnym dzieci mogły pobawić się na placu zabaw.

Pobyt w ZOO dostarczył wszystkim wielu wrażeń i radości. Dzieci wróciły do domów trochę zmęczone, ale bogatsze o nowe doświadczenia.

Autor: Wioletta Ozimina, Magdalena Lechowska-Brych