Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Zwycięstwo dziewcząt w eliminacjach powiatowych XXII edycji ogólnopolskiego turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

We wtorek 8 marca 2022 r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w eliminacjach powiatowych turnieju „Z podwórka na stadion” w mini piłce nożnej. Dziewczęta startowały w kategorii U-10, w której okazały się bezkonkurencyjne i zajęły pierwsze miejsce, jednocześnie kwalifikując się do majowego finału wojewódzkiego w Nowinach.

Na co dzień uczennice trenują pod opieką Pani Agnieszki Mączyńskiej w ramach dodatkowych zajęć sportowych.

Skład drużyny: Ewa Hrywniak, Zuzanna Majka, Julia Suwara, Kinga Mierzwa, Barbara Sokołowska, Nina Kaleta, Aleksandra Czarnecka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Autor: Agnieszka Mączyńska