"Sudoku - Lubię to"

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w międzyszkolnym konkursie "Sudoku - Lubię to".

Sudoku to łamigłówka ciesząca się niesłabnącą popularnością. Rozwiązywanie Sudoku nie wiąże się z posiadaniem wiedzy matematycznej, czy z koniecznością wykonywania rachunków matematycznych. Wymaga jedynie cierpliwości i umiejętności logicznego myślenia. Dlatego konkurs adresowany jest do wszystkich uczniów, bez względu na wiek i poziom zdolności matematycznych.

Osoby chętne do udziału w konkursie proszę o dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia do sekretariatu, do Pani Agnieszki Kańskiej w terminie do dnia 23.03.2022 r.

W konkursie może brać udział maksymalnie pięcioro uczniów z danej szkoły. W przypadku większej ilości chętnych będą przeprowadzone eliminacje szkolne.

Regulamin Konkursu i karta zgłoszenia w załączniku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Autor: Agnieszka Kańska