Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

Easter Cards to Friends

Okres przedświąteczny to doskonała okazja do podzielenia się z innymi miłymi słowami, gestami i życzeniami. Można to zrobić nawet w obcym języku.
Uczniowie klas IV-VII z naszej szkoły wzięli udział w projekcie „Easter Cards to Friends”, czyli wymianie anglojęzycznych kartek wielkanocnych, wykonanych przez uczniów z różnych szkół naszej gminy.

Liczba wykonanych kartek była imponująca, dzieci chętnie brały udział w projekcie, wykazując się talentami artystycznymi i zdolnościami językowymi.
Wybór najładniejszej pracy nie był łatwy, gdyż wiele z nich było bardzo pomysłowych i oryginalnych. Nagroda trafiła do ucznia klasy VIa - Wiktora Anyża. Gratulujemy!
Na zakończenie projektu świąteczna poczta dostarczyła wszystkim uczestnikom kartki z życzeniami od uczniów z innych szkół, co wywołało wiele radości i uśmiechu.

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i życzymy wszystkim:

Happy Easter!!!

Autor: A. Jastrzębska, A. Kurzeja, M. Sajdłowski