Trwa plebiscyt „Podstawowa Szkoła Roku 2024”

Samorząd Szkolny w imieniu całej społeczności PSP nr 2 w Busku-Zdroju składa serdeczne podziękowania dla Rodziców i Przyjaciół naszej placówki edukacyjnej za oddane głosy w plebiscycie na „Szkołę Roku 2024”.

Inicjatywa, która ma na celu docenienie osiągnięć szkół na terenie całego kraju, województw oraz powiatów, stanowi dla nas ogromną szansę na wyróżnienie za tworzenie inspirującego środowiska nauki. Jesteśmy dumni z dotychczasowych wyników, które uzyskaliśmy w tej akcji, plasując się od miesiąca na pierwszym miejscu w kraju.

Głosowanie, w którym aktywnie biorą udział zarówno uczniowie jak i rodzice oraz nauczyciele, wzbudza wśród nas wiele pozytywnych emocji. Pragniemy wygrać ten ogólnopolski konkurs i tym samym udowodnić, że nasza szkoła dzięki dobrowolnemu i świadomemu poparciu Uczniów i Rodziców, zaangażowanych w jej życie i tworzenie pozytywnego wizerunku, zasługuje na I miejsce.
Bądźmy dumni z tej akcji, bo przyświecają jej dobro dzieci, uczniów, rodziców a jej sukces zawdzięczamy wielkiemu sercu wszystkich głosujących.

„Trzeba życzliwości i dobroci, aby pomagać. Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie. (Jan Paweł II)”.

Dla nas - przedstawicieli społeczności uczniowskiej - współpraca z rodzicami i wspieranie przez nich szkolnych inicjatyw jest cenną wartością, za którą jeszcze raz pięknie dziękujemy i mamy mocną nadzieję, że będziecie Państwo dalej z nami do końca trwania konkursu „Podstawowa Szkoła Roku 2024”z troski o dobre imię szkoły.

Zachęcamy do głosowania pod linkiem: https://waszaedukacja.pl/szkola-roku/glosuj/34220, które potrwa do 10 stycznia 2024 roku.

Bez względu na ostateczne rozstrzygnięcie konkursu jesteśmy Państwu wdzięczni za wielkie zaangażowanie i pomoc.  Z serca dziękujemy!!!

Autor: Samorząd Szkolny