IV Świętokrzyska Międzyszkolna Liga Szachowa

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do pierwszego Turnieju w ramach IV Świętokrzyskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej.

Turniej przeprowadzany jest w formie online, co pozwala na swobodny udział w nim każdej osoby zainteresowanej szachami. Raz w miesiącu uczniowie wezmą udział w trzygodzinnym turnieju rozgrywanym przy pomocy komputera. Po zakończeniu cyklu 6 turniejów ligowych online czołowi zawodnicy zagrają stacjonarnie turniej finałowy w Zespole Szkół Informatycznych w Kielcach.
Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, życzymy udanych rozgrywek i dostania się do finału.

Autor: Wioletta Kumor