Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

I MIEJSCE W NIEZIEMSKIEJ GRZE TERENOWEJ

31 maja uczennice z naszej szkoły Urszula Sołtys, Alicja SarnaZofia Wróblewska wzięły udział w „Nieziemskiej grze terenowej” organizowanej przez ZSTiO w Busku-Zdroju oraz BSCK.

Wszyscy uczestnicy spotkali się w budynku ZSTiO, po czym udali się na miejsce startu czyli do BSCK. W grze brało udział sześć szkół.

Zadaniem każdej drużyny było przemieszczanie się na czas z punktu do punktu wykonując po kolei zadania. Przy każdej z konkurencji należało wykonać zadanie, ale również zapamiętać informacje, które na końcu należało wykorzystać w teście wiedzy.

Wśród konkurencji znalazły się:

• konkurencja hotelarska, wirtualne gogle, Kosmiczni Hotelarze;
  • Boscy sportowcy - yoga challange;
  • SkurczyBYKI - strzelanie z łuku;
  • Uniwersalni budowlańcy - budowa szałasu;
  • Genialni geodeci;
  • Ekologiczni logistycy;
  • Odlotowi ogrodnicy;
  • Kahoot.

Podczas gry nasze uczennice wykazały się dużym sprytem, sprawnością fizyczną, umiejętności działania w zespole, jak również umiejętnością szybkiego przyswajania informacji i późniejszego wykorzystania ich.

Dzięki tak zgranej drużynie Nasza Szkoła zajęła I miejsce, z czego się bardzo cieszymy i gratulujemy.

Autor: Aleksandra Moskal, Anna Wilk