Świąteczny czas w wolontariacie

Świąteczne przygotowania w naszym wolontariacie rozpoczęliśmy zgodnie z zapoczątkowaną w ubiegłym roku tradycją ubierania choinki.

Na spotkaniach wolontariatu wspólnie wykonywaliśmy bombki bożonarodzeniowe. Warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wolontariuszy, którzy z wielką precyzją i zaangażowaniem włączyli się w przygotowania.

Dzięki wspólnej pracy na pierwszym piętrze naszej szkoły stanęła okazała choinka, która wprowadza nas wszystkich w świąteczny nastrój.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy najserdeczniejsze życzenia, zdrowych, spokojnych, pełnych wiary i nadziei świąt.

Autor: Wolontariat „Młodzi dla świata”