„Świętokrzyskie Murem Za Polskim Mundurem”

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji. Zaprojektowali i wykonali kartki z życzeniami.

W ten skromny symboliczny sposób, dzieci z klas III b i VII a, wyraziły podziękowania za trudną pracę tym, którzy obecnie pełnią służbę na granicy polsko-białoruskiej, strzegąc naszego wspólnego bezpieczeństwa. Życzenia są skierowane do żołnierzy oraz funkcjonariuszy Straży Granicznej i Policji. Mali Polacy w swoich kartkach umieścili wiele akcentów patriotycznych: flagi orzełki i ozdoby w narodowych barwach. Zadbali, aby życzenia miały jak najpiękniejszą oprawę. Mamy nadzieję, że kartki gdy trafią w ręce adresatów sprawią, że ten trudny czas rozłąki z bliskimi, stanie się lepszy. Niech miłe słowa będą wyrazem wdzięczności za to, że my możemy usiąść bezpiecznie przy wigilijnym stole wraz z rodziną.

Autor: A. Zdziarska