Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Międzyszkolny Konkurs Poezji Bożonarodzeniowej

Już po raz siódmy w murach naszej szkoły, młodzi recytatorzy zaprezentowali swe umiejętności.
W tym pięknym, magicznym, świątecznym czasie, wybrzmiały strofy przenoszące słuchaczy w bożonarodzeniowy czas.

Do zmagań przystąpili uczniowie z następujących szkół: PSP nr 1 w Busku - Zdroju, PSP nr 2 w Busku- Zdroju, PSP nr 3 w Busku - Zdroju, PSP w Dobrowodzie, PSP w Siesławicach, PSP w Zbludowicach, SSP w Słabkowicach.
Mimo, że wszystkie wykonania zrobiły olbrzymie wrażenie na Komisji , trzeba było wyłonić zwycięzców. Ich lista prezentuje się następująco:

1 miejsce: Nikola Brych klasa III PSP nr 2 w Busku- Zdroju , Alicja Gwóźdź klasa II PSP w Dobrowodzie

2 miejsce: Natalia Cieplińska klasa II PSP nr 2 w Busku - Zdroju, Zofia Ficek klasa III PSP w Dobrowodzie

3 miejsce: Laura Stępień klasa I PSP w Zbludowicach, Julia Banaś klasa II PSP w Zbludowicach

Wyróżnienie: Hanna Szczerba klasa I PSP nr 2 w Busku - Zdroju, Piotr Nowak klasa III PSP nr 2 w Busku - Zdroju

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, Komisji w składzie: p. wicedyrektor Małgorzata Chrzanowska, p. Krystyna Ćwiertnia, p. Ewelina Ciślak, a także wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za pracę i wysiłek. Liczymy na liczny udział w kolejnej edycji konkursu.

Autor: H. Mazur, A. Zdziarska, M. Płonka