XIII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ WIEDZY I SPORTU dla klas I

Grudzień to miesiąc szczególny. Wszystkim udziela się atmosfera zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Wspaniałym wstępem do tych wydarzeń są Mikołajki - jeden z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci dni w roku.

Pracowity Mikołaj znalazł czas by odwiedzić naszą szkołę i obdarować wszystkie dzieci prezentami. Uczniowie klas pierwszych na ten dzień czekali z ogromną niecierpliwością nie tylko ze względu na wizytę Mikołaja oraz prezenty, ale także na Mikołajkowy Turniej Wiedzy i Sportu, który organizowany jest już w naszej szkole po raz trzynasty. Turniej ten jest już tradycją i uczniowie klas młodszych przygotowują się do niego z niemałym zaangażowaniem.
Dzieci brały udział w konkurencjach sportowych dostosowanych do swojego wieku oraz wykazały się wiedzą dotyczącą postaci Mikołaja i zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.
Podczas rywalizacji drużyn nie zabrakło wspaniałego dopingu pozostałych uczniów oraz wizyty Mikołaja, który obdarował wszystkich uczestników słodkościami.
Uczniowie biorący udział w zawodach otrzymali z rąk Pana Dyrektora dyplomy oraz nagrody, które będą służyły całej klasie.
Była przednia zabawa, zdrowa rywalizacja i uśmiech na twarzach dzieci.

Do zobaczenia za rok!

Autor: Ewelina Ciślak, Anna Wilk