Ostatni bal

Najstarsi uczniowie PSP nr 2 w Busku-Zdroju środowe popołudnie 15 czerwca z pewnością zapamiętają na długo. Tego dnia bowiem odbył się niecierpliwie przez wszystkich oczekiwany Bal Ósmoklasistów. Przyszli absolwenci szkoły spędzili wspólnie kilka godzin na wyśmienitej zabawie.

Wydarzenie zostało rozpoczęte przemówieniem Pana Dyrektora Dariusza Kumora, który serdecznie powitał zgromadzonych Ósmoklasistów oraz ich wychowawców, a następnie zaprosił wszystkich do wspólnego świętowania.

Zabawa rozpoczęła się odtańczeniem przez głównych bohaterów balu popularnej belgijki. Oto fragment: https://youtube.com/shorts/-wih2K2E8AY?feature=share. Potem uczniowie z ochotą oddali się wspólnej zabawie na parkiecie sali gimnastycznej. Nikt nie podpierał ścian, gdyż muzyka w wykonaniu naszego szkolnego DJ-a wręcz porywała do tańca. W chwilach odpoczynku można było posilić się poczęstunkiem przygotowanym przez zaangażowane mamy.

Bal Ósmoklasistów 2022 z pewnością przejdzie do historii jako wspaniałe wydarzenie.

Autor: Wychowawcy kl. VIII